pengesedler

Økonomi- og Planudvalget

Medlemmer

Winni Grosbøll ​Winni Grosbøll (A) Formand
Kirkestræde 4, 3700 Rønne
Tlf. 30 18 19 79
Winni.Grosboell@brk.dk
Steen Colberg Jensen ​Søren Schow (V) Næstformand
Aarsdalevej 4, Ibsker, 3730 Nexø
Tlf. 20 33 18 66
E-mail: Soeren.Schow@brk.dk
Maria Fromseier Kjærgaard Maria Fromseier Kjærgaard (A)​
Haslevej 35, 3700 Rønne
Tlf. 20 33 17 21
Maria.Kjaergaard@brk.dk
Andreas Ipsen ​Andreas Ipsen (V)
Strandvejen 5, Pedersker, 3720 Aakirkeby
Tlf. 20 33 17 26
Andreas.Ipsen@brk.dk
Carl Ilsøe ​Carl Ilsøe (W)
Kapelvej 15, 3700 Rønne
Tlf. 30 18 19 39
Carl.Ilsoee@brk.dk
Kirstine van Sabben ​Kirstine van Sabben (W)
Krummeledvej 6, Klemensker, 3790 Hasle
Tlf. 51 67 20 57
Kirstine.van.Sabben@brk.dk

​Bjarne Westerdahl (A)
Klintebovej 3, 3720 Aakirkeby
Tlf. 24 62 09 66
Bjarne.Westerdahl@brk.dk
  

Dagsordener, referater og mødeplan

​Du kan læse alle dagsordener og referater til de politiske udvalg her.

Dagsordener, referater og mødeplan 2017

Referat-arkiv

​Vil du læse referater fra kommunalbestyrelse og udvalg for perioden 2010-2014, finder du dem her

Referat-arkiv