Hammersøen
Skip Navigation LinksBRK Om Kommunen Kontakt Kontakt vores centre

Kontakt vores centre

​Center for Børn og Familie

Ullasvej 23
3700 Rønne
bf@brk.dk
Centerchef Vibeke Juel Blem
Vibeke.Juel.Blem@brk.dk

Center for Skole, Kultur og Fritid

Ullasvej 17, 2.
3700 Rønne
boernogskole@brk.dk
Centerchef Steen Ebdrup
Steen.Ebdrup@brk.dk

Center for Ældre

Ullasvej 17, 1.
3700 Rønne
aeldre@brk.dk
Centerchef Birgit Mortensen
Birgit.Mortensen@brk.dk

Center for Psykiatri og Handicap

Ullasvej 17
3700 Rønne
psykiatrioghandicap@brk.dk
Centerchef Michael Hansen Bager
Michael.Hansen.Bager@brk.dk

Center for Sundhed

Helsevej 4
3700 Rønne
sundhed@brk.dk
Centerchef Trine Dorow
Trine.Dorow@brk.dk

Center for Erhverv, Uddannelse og Beskæftigelse

Landemærket 26
3700 Rønne
erhvervuddannelseogbeskaeftigelse@brk.dk
Centerchef Allan Westh
Allan.Westh@brk.dk

Center for Teknik og Miljø

Skovløkken 4, Tejn
3770 Allinge
tm@brk.dk
Centerchef Louise Lyng Bojsen
Louise.Lyng.Bojesen@brk.dk

Center for Ejendomme og Drift

Sandemandsvej 1B
3700 Rønne
ejendommeogdrift@brk.dk
Centerchef Bjarne Freund Poulsen
Bjarne.Freund-Poulsen@brk.dk

Økonomi og Personale

Møllevænget 1
3730 Nexø
oekonomiogpersonale@brk.dk
Centerchef Stine Hansen
Stine.Hansen@brk.dk   

Sekretariatet

Ullasvej 23
3700 Rønne
sekretariatet@brk.dk
Sekretatiatschef Steen Birkedal
Steen.Birkedal@brk.dk