hav
Del på facebook
Skip Navigation LinksBRK Indflydelse & Politik Kommunalbestyrelsen & Udvalg Job-, Udvikling- og Fritidsudvalg

Job-, Udvikling- og Fritidsudvalg

Medlemmer​

Maria Fromseier

​Maria Fromseier Kjærgaard (A)
Nexøvej 7, 3720 Aakirkeby
Tlf. 20 33 17 21
Maria.Kjaergaard@brk.dk

 

Jonna Nielsen

​​Jonna Nielsen (A)
Pistolstræde 6, 3700 Rønne
Tlf. 40 46 93 37
Jonna.Nielsen@brk.dk

 

Erik Lund Hansen

​​Erik Lund Hansen (A)
Ndr. Strandvej 42, Tejn, 3770 Allinge
Tlf. 30 18 19 52
Erik.Lund.Hansen@brk.dk

 

Anne Thomas

​Anne Thomas (Å), Viceborgmester
Gulbakkevejen 6, Vestermarie
3720 Aakirkeby
Tlf. 21 51 10 72
Anne.Thomas@brk.dk

 

Rene Danielsson

​René Danielsson (O)
Lindevej 20, 3782 Klemensker
Tlf. 20 33 21 98
Rene.Danielsson@brk.dk

 

​Brian Kofoed (V)
Bedegadevej 44, 3782 Klemensker
Tlf. 61 15 15 93
Brian.Kofoed@brk.dk

  

Kirstine Van Sabben

​Kirstine van Sabben (W)
Krummeledvej 6, Klemensker, 3790 Hasle
Tlf. 51 67 20 57
Kirstine.van.Sabben@brk.dk

 

 

Dagsordener, referater og mødeplan

Her kan du læse dagsordener og referater fra møder i udvalget.

Dagsordener, referater og mødeplan

 

Forretningsorden

Her kan du læse forretningsorden for Job-, Udviklings- og Fritidsudvalget

Forretningsorden