hav
Del på facebook
Skip Navigation LinksBRK Indflydelse & Politik Kommunalbestyrelsen & Udvalg Job-, Udvikling- og Fritidsudvalg

Job-, Udvikling- og Fritidsudvalg

Medlemmer​

Erik Lund Hansen

​​Erik Lund Hansen (A)
Ndr. Strandvej 42, Tejn, 3770 Allinge
Tlf. 30 18 19 52
Erik.Lund.Hansen@brk.dk

 

Jonna Nielsen

​​Jonna Nielsen (A)
Pistolstræde 6, 3700 Rønne
Tlf. 40 46 93 37
Jonna.Nielsen@brk.dk

 

sabine lyngberg.pngSabine Nicoline Lyngberg (O)
Sct Klemensgade 14, 3782 Klemensker
Tlf. 21 51 12 25
Sabine.Lyngberg@brk.dk
Bjarne Hartung Kirkegaard fotograf Berit Hvassum.jpg

Bjarne Hartung Kirkegaard (K)
Pilebroen 11, 3770 Allinge
Tlf. 30 18 19 61
Bjarne.Hartung.Kirkegaard@brk.dk  

per ole petersen 400x.jpg
Per Ole Petersen (A)
Engløkken 9, 3730 Nexø
Tlf. 20 49 51 86
Per.Ole.Petersen@brk.dk

 

brian-kofoed venstre.jpg

​Brian Kofoed (V)
Bedegadevej 44, 3782 Klemensker
Tlf. 40 19 91 62
Brian.Kofoed@brk.dk

  

Kirstine Van Sabben

​Kirstine van Sabben (W)
Krummeledvej 6, Klemensker, 3790 Hasle
Tlf. 51 67 20 57
Kirstine.van.Sabben@brk.dk

 

 

Dagsordener, referater og mødeplan

Her kan du læse dagsordener og referater fra møder i udvalget.

Dagsordener, referater og mødeplan

Forretningsorden

Her kan du læse forretningsorden for Job-, Udviklings- og Fritidsudvalget

Forretningsorden