mand i kørestol og plejer

Social- og Sundhedsudvalget

​Medlemmer

​Bjarne H. Kirkegaard (K)
Pilebroen 11, 3770 Allinge
Tlf. 30 18 19 61
Bjarne.Hartung.Kirkegaard@brk.dk


​Jonna Nielsen (A)
Pistolstræde 6, 3700 Rønne
Tlf. 40 46 93 37
Jonna.Nielsen@brk.dk

 

​Kirsten Wendell (A)
Sigynsvej 24, 3700 Rønne
Tlf. 20 33 17 95
E-mail: Kirsten.Wendell@brk.dk


​Niclas Fick (Ø)
Askeløkkevejen 8, 3720 Aakirkeby
Tlf. 21 51 11 97
Niclas.Fick@brk.dk

 

​Sabine Nicoline Lyngberg (O)
Pilegade 12, st. mf., 3770 Allinge
Tlf. 21 51 12 25 
Sabine.Lyngberg@brk.dk

​Carsten Scheibye
Havnebakken 26, Tejn, 3770 Allinge
Tlf. 30 18 19 53
Carsten.Scheibye@brk.dk

 

​Søren Schow
Aarsdalevej 4, Ibsker, 3730 Nexø
Tlf. 20 33 18 66
Soeren.Schow@brk.dk


 

Dagsordener, referater og mødeplan

Her kan du læse dagsordener og referater fra Social- og sundhedsudvalget.

Dagsordener, referater og mødeplan

Forretningsorden

Her kan du læse forretningsorden for Social- og sundhedsudvalget.

Forretningsorden